Radionica s očevima
Radionica s očevima
I ove smo pedagoške godine, kao i prethodnih godina do sada, obilježili Dan očeva. Jasličke skupine "Leptirići" i "Cvjetići" su sakupljali, u suradnji s roditeljima, razne plastične cijevi koje su nam poslužile u našoj radionici.
Očevi su "zasukali" rukave i krenuli u kreativni rad. Na radionici su "naši tate", uz pomoć djece, izradili razne kosine za spuštanje loptica, rasutog materijala i igre s vodom.
Radionicom smo željele naglasiti značaj i doprinos očeva u životu i odgoju djece. I ovo druženje potvrdilo je da su zajedništvo i igra ono najdragocjenije što možemo pružiti našoj djece. Upravo zajedničke igre stvaraju uspomene i obogaćuju im život.
Ponosni smo na sve naše očeve koji svakodnevno aktivno sudjeluju u odgoju svoje djece te im se od srca zahvaljujemo na velikom odazivu!